Exkurze kolegů a kolegyň z Univerzity Palackého v Olomouci

Ve čtvrtek nás přijely navštívit kolegyně a kolegové z knihovny Univerzity Paleckého v Olomouci. Hlavním tématem bylo informační vzdělávání, ale zvládli jsme prodiskutovat také katalogizaci, rozpočtové řešení akvizice, i představit naše nově zrekonstruované studovny.

Samozřejmě nesměla chybět volnočasová aktivita v podobě návštěvy skleníků ČZU a procházka Libosadem a kolem stájí ČZU. Vše jen potvrzuje zpětná vazba od účastníků. 🙂

Chtěla bych Vám moc poděkovat za včerejší perfektně zorganizovanou exkurzi v SIC. Už dlouho jsem tušila, že to u vás bude bezvadné a včera se mi to jen potvrdilo. Všichni jsme se v knihovně a pak při prohlídce kampusu cítili příjemně. Informace k IV (pozn. Informačnímu vzdělávání) byly moc inspirativní.